Åstorps kommun
Åstorp - Söderåsstaden
där människor och företag möts och växer
Sök på hela astorp.se
Kontakt

Vuxenutbildningscentrum JiTegatan 1 (kartalänk till annan webbplats)
265 38 Åstorp
www.astorp.se/vuxlänk till annan webbplats

Vuxenutbildningscentrum på Facebook

Katrin Olsson

Rektor

042-643 56

katrin.olsson@astorp.se

 

Anders Holmkvist

Administrativ chef

042-64140

anders.holmkvist@astorp.se

 

Gun Friberg 

HR-specialist

gun.friberg@astorp.se

 

Administration IM

Paul Linderos

042-643 58

paul.linderos@astorp.se

 

Administration Gruv/Gy/Sär

Marie Torshed

042-643 50

marie.torshed@astorp.se

 

Administration SFI

Marita Svenhugosdotter

042-643 53

marita.svenhugosdotter@edu.astorp.se

 

Administration ekonomi

Annica Lundahl Lundqvist

042-641 42

annica.lundahllundqvist@astorp.se

 

Pål Olsson

SYV

Telefontid varje dag kl. 8.00 - 9.15

042-64348

syvvux@astorp.se

 

Malin Dahl

SYV IM

042-64141

syvim@astorp.se

 

Jessica Yngvesson

KAA-samordnare

042-64352

jessica.yngvesson@edu.astorp.se